Zapraszamy do udziału w konkursie „Złoty Skalpel”

Zapraszamy do udziału w konkursie „Złoty Skalpel”

„Złoty Skalpel” to prestiżowy plebiscyt organizowany przez redakcję „Pulsu Medycyny”, wydawanego przez Bonnier Business Polska. Konkurs od 11 lat promuje innowatorów, dzięki którym wzrasta jakość opieki medycznej w Polsce.

Wśród laureatów poprzednich edycji "Złotego Skalpela" byli tak znani specjaliści, jak: prof. Mirosław Wielgoś, prof. Janusz Skalski, prof. Adam Torbicki, prof. Andrzej Górski, prof. Henryk Skarżyński, prof. Jerzy Sadowski, prof. Piotr Trzonkowski, prof. Artur Kwiatkowski. Konkurs promuje innowatorów, dzięki którym wzrasta jakość opieki medycznej w Polsce.
Zobacz więcej

Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno pojedyncze osoby, jak i zespoły badawcze, które mogą poszczycić się wynalezieniem nowej metody diagnostycznej lub terapeutycznej, implementacją na polskim gruncie nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w lecznictwie na świecie czy wprowadzeniem innowacyjnej strategii, związanej z organizacją i zarządzaniem w ochronie zdrowia.

Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 15 września 2019 r. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, dostępnego TUTAJ.

Udział można zgłaszać osobiście, prawo do zgłaszania kandydatów mają także osoby trzecie, w szczególności pracodawcy, organizacje społeczne lub zawodowe, pod warunkiem uzyskania pisemnej zgody na udział w konkursie autorów danej innowacji.

Finałową dziesiątkę laureatów oraz zwycięzcę konkursu, który otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł, wyłoni kapituła konkursu złożona z wybitnych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. O finalistach będziemy pisać na łamach „Pulsu Medycyny” oraz na stronie www.pulsmedycyny.pl.

Więcej informacji o konkursie Złoty Skalpel na stronie wydarzenia.Załączniki

zs 440x220.jpg

1 / 1

zs 440x220.jpg

03.09.2019

0

Kontakt dla mediów

Chief Marketing Officer

Karolina Kowalska

Karolina Kowalska

k.kowalska@pb.pl